گفتنی ها کم نیست ...
اینجا سرنا خبر و شما میهمان سرنا خبری برتر اینترنتی از جشنواره وب ایران هستید. اینجا مکان امنی است برای گفتن و شنیدن ...
اینجا همه نظرات قابل بررسی و همه ی دیدگاهها قابل احترام هستند . اگر دلتان برای ادبیات ، اخبار و موسیقی می تپد ما بیست و چهار ساعته حضور داریم . آدرس ما را به دیگران هم بدهید . برنامه های متنوع و اتفاقات هیجان انگیزی در راه است .
به جادوی یک رسانه ی خوب ایمان داشته باشید ...
سرنا خبر به عنوان یک «سرنا خبر اینترنتی» در فروردین ماه 1394 فعالیت خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد و تولید محتوای صوتی در حوزه های فرهنگی و هنری را در برنامه خود قرار داد. سرنا خبر در آغاز با نیروی انسانی کمتری کار خود را شروع کرده و رفته رفته تیم خود را افزایش داد و امید است طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، نیروی بیشتری در راستای تولید برنامه به کار گرفته شود. گفتنی است مرکز مدیریت رسانه – فراهنگ حامی سرنا خبر می باشد. سرنا خبر سرآغاز فعالیتی نوین در حوزه سرگرمی و همچنین اطلاع رسانی دقیق است و موسیقی های گوناگون را دسته‌بندی کرده و لابلای موسیقی‌های متنوع، بصورت مرتب و زمان‌بندی شده طبق برنامه زیر برنامه های دیگر را با توجه به مناسبت های گوناگون به گوش مخاطبان خود می رساند.

مخاطبین:
مخاطبین سرنا خبر که طیف وسیعی از متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه فرهنگ و هنر تشکیل می دهند، از سرتاسر ایران و خارج از مرزهای کشور این دلگرمی را به ما می دهند که شنونده سرنا خبر هستند و هر کدام با هر شغل و حرفه ای سرنا خبر را انتخاب کرده‌ اند.

سایت «سرناخبر» در تاریخ هجدهم دی ماه سال 1396 از هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز خود را به شماره 80896 دریافت کرده است. صاحب امتیاز و مدیرمسئول این سایت، "مریم محمدپور" است.

افتخارات:
برنده جایزه بهترین سرنا خبری اینترنتی از جشنواره وب ایران – اسفند 1394
برترین اپلیکیشن موسیقی ایران – فروردین 1395

سرنا خبر در شبکه های دیگر:
سرنا خبر همچنین در شبکه های اجتماعی و ارتباطی دیگر و اپلیکیشن اندروید در دسترس خواهد بود.
اپلیکیشن: goo.gl/KGYV7Zدر صورت تمایل می توانید تولیدات، محصولات و خدمات خود را بر روی سایت، اپلیکیشن، کانال، فیسبوک، اینستاگرام و آپارات سرنا و یا پیش و پس از پادکست های ما معرفی کنید. برای سفارش آگهی با این شماره در ارتباط باشید: 09018373668