ملاقات با جو بلک

ملاقات با جو بلک

نویسنده: براوون آزبرد
کارگردان: اکبر زنجان پور

بازیگران: رضا عمرانی، بیوك میرزایی، فریبا متخصص، بهناز بستان دوست، حبیب بختیاری، مینو جبارزاده، علی تاجمیر، شمسی صادقی، فریدون محرابی، مهرداد مهماندوست، هنگامه محمودی، سیما خوش چشم، اسماعیل بختیاری

منبع: اداره کل نمایش
بیل مدتی است که صدای ترسناکی می شنود. این صدا پس از مرگ نامزد دخترش، در قالب او درمی آید و با بیل پریش همراه می شود.
بیل پریش، تاجر قدرتمند و محترم، به همراه دو دختر و دامادش در یکی از خانه های بزرگ منهتن زندگی می کند. او صاحب امپراتوری بزرگ رسانه ای در نیویورک است و به تشویق و تحریک مشاور جوانش، درو، که البته قصد ازدواج با دختر کوچکش را هم دارد، در حال بررسی پیشنهاد ادغام شرکت پریش با یکی دیگر از رقیبان رسانه ای است.
ازسویی دیگر، در حالی که خانواده پریش در حال تدارک جشن تولد ۶۵ سالگی بیل پریش اند، صدایی عجیب و ترس آور به سراغ بیل پریش می آید و هم‌زمان با شنیدن صدا درد شدیدی در دست بیل احساس می شود. بیل نگران و وحشت زده است.
سرانجام این صدا، یک روز صدا در یک میهمانی خانوادگی به سراغ بیل می آید و ادعا می کند که پشت درِ خانه ایستاده و مستخدم خانه نیز صدا را تائید می کند. درنهایت صدا و بیل به یه تفاهمی می رسند و قرار می شود تا فعلا بدون دردسر در کنار هم باشند.
*«دیدار با جو سیاه» یک فیلم فانتزی عاشقانه آمریکایی است که توسط مارتین برست تهیه شده و بازیگرانی همچون براد پیت، آنتونی هاپکینز و کلر فرنانی بازی کرده است. فیلمنامه بو گلدمن، کوین ود، رون اسبورن و جف رینو بر اساس فیلم Death Take a Holiday در سال ۱۹۳۴ است.

1397/3/29

1461k

1 - ملاقات با جو بلک

30:58

2 - ملاقات با جو بلک - قسمت دوم

30:45

3 - ملاقات با جو بلک - قسمت سوم

34:13

4 - ملاقات با جو بلک - قسمت چهارم

34:57

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


نیما

عالی