1397/2/22
189 1

جسد خواننده اسکاتلندی بالاخره پیدا شد

به گزارش سرنا و به نقل از مهر، در حالی که چهارشنبه خانواده خواننده اسکاتلندی خبر گم شدن وی را به پلیس داد، روز بعد پلیس جسد وی را پیدا کرد.

جسد این خواننده پنجشنبه شب در ادینبورگ کشف شد و به دنبال آن اسکاتلندیارد مرگ وی را تایید کرد.

گروه موسیقی اسکاتلندی Frightened Rabbit (خرگوش سراسیمه) پیش از خبر درگذشت وی با انتشار پیامی در توییتر از همه مردم خواسته بود برای یافتن وی با پلیس همکاری کنند. آنها نوشته بودند مدت کوتاهی است او را ندیدند و این در حالتی است که او خیلی شکننده است و نمی‌تواند بهترین تصمیم را برای خودش بگیرد.

این گروه به تازگی توری را که به مناسبت دهمین سال ساخته شدن آلبوم مشهوری در سال ۲۰۰۸ تدارک دیده بودند به انجام رساندند و خبر دادند ششمین آلبوم گروه را به بازار می‌فرستند.

با انتشار خبر این مرگ، در شبکه‌های اجتماعی موجی از ضرورت مبارزه با افسردگی ایجاد شده و از دیگران خواسته می‌شود تا وقتی افکار تیره  به سراغشان می‌آید با دیگران، خانواده یا دوستان یا پزشک صحبت کنند.  

خانواده وی در اطلاعیه ای که دیروز منتشر کرده‌اند یادآور شده‌اند وی سال‌ها با بیماری افسردگی مبارزه می‌کرد. آنها نوشته‌اند: ما امیدوار بودیم که این بار نیز اسکات به سلامت از این بحران عبور کند.

این خواننده و گیتاریست روز پیش از ناپدیدشدنش در توییتی از همه تشکر کرده بود و نوشته بود می‌رود. وی تایید کرده بود با هر کسی که دوستش دارید خوب رفتار کنید.