1397/2/22
250 1

رحیم شهریاری: ترامپ هیچ تاثیری روی انرژی مخاطبان ما نگذاشته است

به گزارش سرنا و به نقل از ایلنا، رحیم شهریاری (خواننده آذربایجانی) در نخستین کنسرت سال نود و هفتِ خود در تهران روز چهارشنبه 19 اردیبهشت در دو سانس در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه رفت.

رحیم شهریاری که در ابتدای برنامه‌اش با زبان آذری صحبت می‌کرد، رو به حاضرین در سالن گفت: بسیار مفتخرم که امشب میزبان همشهری‌ها و همزبانانم هستم. موسیقی ‌آذربایجانی همواره در ذهن و قلب مخاطبانش می‌ماند و این که ما در 20 سال گذشته توانسته‌ایم این موسیقی را در کشور روی صحنه ببریم و همیشه مورد استقبال قرار گرفته‌ایم برای من بسیار غرورانگیز است.

«باخ باخ»، «علی بالا»، «اولورم سنین ایچین»، «مشتی عباد» و... از جمله قطعاتی بودند که با همراهی گروه آراز در سالن اجرا شد و در ادامه گروه رقص محلی و لزگی آذربایجانی به اجرای برنامه پرداخت.  

شهریاری همچنین در بخشی از این کنسرت گفت: در روزهای گذشته و قبل از این کنسرت با توجه به اتفاقاتی که در فضای کشور افتاد و حواشی سیاسی که به خاطر سخنان ترامپ به وجود آمده بود، ما نگران بودیم و فکر می‌کردیم حاضران در سالن کنسرت ما باانرژی کمتری حضور پیدا کنند ولی شما انقدر انرژی‌تان خوب است که مشخص است آقای ترامپ هرگز نتوانسته ذره‌ای به اهدافش برسد و مردم ایران باانرژی بالا در تلاشند که به بهترین‌ها در دنیا برسند.

یدالله صمدی، رضا ناجی، پیمان یوسفی، غلام علمشاهی، رها رادفر و... از جمله چهره‌های حاضر در این کنسرت بودند.

این برنامه به همت موسسه کامیاب بهاران با تهیه‌کنندگی علی حق‌شناس روی صحنه رفت.