1397/3/20
168 1

واکنش تهيه‌كننده دورهمی به پخش گفتگوی ناصر ملک مطيعی از يک شبكه ماهواره اي

 

به گزارش سرنا، سید مصطفی احمدی تهيه کننده شبکه نسيم با اشاره به پخش بخش‌هايی از يک برنامه تلويزيونی در يک شبکه ماهواره‌ای آن را نشانه استيصال چنين شبکه‌هايی دانست و افزود: اين شبکه‌ها به چنان فلاکتی رسيده‌اند که می خواهند با دزدی از سرمايه‌های معنوی دسته چندم صداوسيمای جمهوری اسلامی مخاطبی برای خود دست و پا کنند.

وی با بيان اينکه تصاوير پخش شده از برنامه مرحوم ناصر ملک مطيعی در برنامه دورهمی با دوربين تلفن همراه ضبط شده است، گفت: ما برای حفظ آرامش و نظم، اجازه ورود تلفن همراه به برنامه را نمی دهيم و فقط برای احترام به همراهان مهمان برنامه بعضا به آن‌ها اجازه می دهيم تلفن همراه خود را به داخل استوديو بياورند.

تهيه کننده برنامه دورهمی محافظت از سرمايه‌های  معنوی سازمان صداوسيما را از وظايف برنامه‌سازان رسانه ملی دانست و تصريح کرد: هر رسانه‌ای برای خود ضوابط مشخصی دارد اما همگی بر حفظ سرمايه‌های توليد شده خود تاکيد و حساسيت ويژه دارند و برنامه سازان خود را امانتداران آن رسانه می دانند.

 احمدی در پايان تاکيد کرد: برغم همه تلاش‌هايی که با همکارانم در اين مدت داشته‌ايم اما از قصور به‌وجود آمده در حفظ امانت رسانه ملی بسيار ناراحتم و عذر خواهی می کنم.