1397/5/17
112 0

پیام تبریک تئاتری‌ها برای خبرنگاران

دبیر جشنواره بین‌المللی عروسکی تهران، مدیرکل هنرهای نمایشی و مدیر تماشاخانه سنگلج در آستانه روز خبرنگار پیام تبریک منتشر کردند.

به گزارش سرنا به نقل از ستاد خبری هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک، مرضیه برومند در آستانه روز خبرنگار، در نوشتار کوتاهی، این روز را به خبرنگاران تبریک گفت.

این هنرمند که دبیری این دوره از جشنواره را بر عهده دارد، در یادداشت خود خطاب به خبرنگاران نوشته است:

"دختران و پسران خبرنگارم!

می‌دانم که دوست دارید به جای رنج از شادی بنویسید، به جای جنگ از صلح بنویسید، به جای نفرت از عشق بنویسید و به جای فساد از ایثار بنویسید.

شما واقعیت را بنویسید آن گونه که هست، آن روز نیز فرا خواهد رسید.

قلم‌های لرزان‌تان را می‌بوسم!"

شهرام کرمی هم در پیام کوتاهی که در آستانه روز خبرنگار نوشت این روز را به تمامی تلاشگران عرصه خبر و رسانه تبریک گفت.

 مدیرکل هنرهای نمایشی در این پیام تبریک نوشته است:

«همراهان عزیز و گرانسنگ؛

روز خبرنگار را به شما تبریک می گویم. امروز من و شما می دانیم که فرهنگ و هنر درمان بسیاری از خطرها و دردهای جامعه است، پس بیش از گذشته به همراهی و ایثار شما نیازمندیم.

و این مهم تنها به قلم نقاد شما میسر است.

امید که در این برهه هم در کنار نگاه و قلم دغدغه مند و بی آلایش شما سربلند باشیم.

از طرف همه همکارانم در اداره کل هنرهای نمایشی جهد و خلوص عاشقانه شما را پاس می دارم و به احترامتان دست به سینه می  ایستم.»

همچنین پریسا مقتدی ـ مدیر تماشاخانه سنگلج ـ در پیام تبریک روز خبرنگار آورده است: «خبرنگاران چشم بینا، زبان گویا و وجدان آگاه جامعه‌ی ما هستند. این روز را به همه‌ی خبرنگاران متعهد و سخت کوش تبریک عرض می‌کنم.

همراهی تماشاخانه‌ی سنگلج در بزرگ‌داشت روز خبرنگار افتخار بزرگی برای ماست، بدون تردید اعتلا و ترویج نمایش ایرانی در جامعه را مرهون زحمات خبرنگاران فرهیخته‌ی تئاتر می‌دانیم.»