1398/1/25
653 2

نظر چند بازیگر درخصوص عملکرد مسئولین برای سیل‌های اخیر

هنرمندان از تاثیرگذارترین اقشار یک جامعه هستند که می‌توانند موجی از همراهی را برای شرایط بحرانی کشور فراهم کنند. با این حال همواره این نگرانی هم وجود دارد که هرگونه واکنشی از سوی آنها، صرفا وجه خودنمایی نگیرد و در نهایت هدف، تسریع کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان و مطالبه‌گری از مسوولان باشد.

به گزارش سرنا به نقل از خبر فوری، در پی وقوع سیل در مناطق مختلف کشور مانند گلستان، شیراز، لرستان و … بسیاری از هنرمندان به طرق مختلف در صفحه‌های مجازی خود هشدارهایی را برای مواجهه با این بلای طبیعی به اشتراک گذاشته‌اند و با سیل زدگان و حادثه دیدگان ابراز همدردی کردند.

در همین راستا بازیگرانی همچون پوریا پورسرخ، رابعه اسکویی، نادر فلاح و مونا کرمی در گفتگوی اختصاصی با برنامه سرنا نظرات و دغدغه‌های خودشان را درباره سیل‌های اخیر گفتند.

پوریاپورسرخ درخصوص عملکرد مسئولین و استانداران شهرهای سیل زده گفت: برخی مسئولین فقط توقع دارند، مردم کمک کنند درحالی که وظایف خودشان را فراموش کردند.

رابعه اسکویی نیز خاطرنشان کرد: وقتی سیل های اخیر و مشکلات مردم را دیدم، بی نهایت متاثر شدم چراکه تنها می توانم بگویم با تمام وجود هموطنان سیل زده را دوست دارم و قلبم با آنها همراه است.

فیلم گزارش را در ذیل مشاهده کنید: