1398/1/25
326 4

روزنامه جوان خواستار اعمال محدودیت برای رسانه‌ها و هنرمندان در جریان کمک‌رسانی در سیل اخیر شد

بسیاری از مردم، هنرمندان و رسانه‌ها برای کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده رفته‌اند، موضوعی که وحدت ملی را می‌طلبد و نباید سیاست در آن نقشی داشته باشد اما برخی روزنامه‌ها با نگاه سیاسی ‌تند، سعی در مخدوش کردن این جریان دارند.

در حالی که بسیاری از مردم مناطق سیل‌زده از رسانه‌ها برای انتشار اخبار و رساندن صدای‌شان به گوش مسئولین درخواست کمک کرده‌اند، روزنامه جوان با نگاه تک بعدی سیاسی، درخواست ایجاد محدودیت برای رسانه‌ها را کرده است.

روزنامه جوان نوشت: 

یک فیلم‌ساز ضدانقلاب که فیلم‌هایش را به دلیل ضدیت با جمهوری اسلامی نمی‌تواند در ایران بسازد و سابقه ضدامنیتی هم دارد، چرا باید در بازدید از مناطق سیل زده هیچ محدودیتی نداشته باشد؟

فردایی که فیلمی دروغین در مورد همین سیل بسازد، همه فریادها را بالا می‌رود، اما آیا راهش نظارت از هم اکنون نیست؟ فلان روزنامه‌نگار مثلاً انقلابی که پس از سال ۸۸ و با یک سیلی خوردن پسرش کلاً قید ولایت و انقلاب و ایران را زد، در مناطق سیل زده چه می‌کند؟! 

افراد دیگری هم هستند که گزارش‌های‌شان صرفاً منفی‌بافی و ترسیم تصویری بدبخت از ملت ایران است. فلان فیلم از اکانت اسرائیلی سربرمی‌آورد، فلان بازیگر فیلم از تخطئه امدادگران خارجی می‌گذارد و ... یک نظارت بر اهل رسانه و فعالان مجازی در آن مناطق نباید باشد؟!