1398/3/5
2310 5

پایان باز قصه مهمانان «اختیاریه؛ شهر باران» با قطع ناگهانی برنامه از سوی شبکه ۵

شب گذشته در حالی که هنوز نیمی از قصه مهمانان برنامه افطار شبکه۵ روایت نشده بود، شبکه۵ آنتن را از برنامه «اختیاریه» گرفت.

به گزارش سرنا به نقل از خبرآنلاین، ویژه برنامه رمضانی «اختیاریه؛ شهر باران» که هر شب یک ساعت مانده به افطار روی آنتن شبکه ۵ سیما می رفت و تا دقایقی پیش از افطار ادامه داشت، دیشب درحالی زودتر از موعد به اتمام رسید که قصه میهمان برنامه نیمه کاره مانده بود. 

این اتفاق ناگهانی و عجیب که دلیل آن هنوز مشخص نیست موجب شد تا سید مرتضی فاطمی مجری، مجبور به جمع‌ کردن فوری بحث شود و بدون اینکه پایان سرنوشت مهمان‌های برنامه برای بیننده روشن شود، با یک قصه نیمه‌تمام از مخاطبان برنامه خداحافظی کند.

«اختیاریه؛ شهر باران» ویژه‌برنامه ماه رمضان شبکه ۵ است که هر شب با حضور یک مهمان مطرح و مهمانانی از میان مردم به روایت قصه‌هایشان می‌پردازد. شب گذشته هم مهمان‌های برنامه در حضور رویا میرعلمی مشغول روایت داستان خود بودند که این اتفاق رخ داد.

شبکه ۵ در روزهای گذشته به خاطر ماجرای پخش یک مداحی توهین‌آمیز با حاشیه‌هایی همراه شد که مدیر این شبکه را وادار به عذرخواهی و برکناری عوامل پخش آن مداحی کرد.