۰۹:۱۲ ۱۳۹۹-۰۵-۱۱

لئوناردو دی‌کاپریو، شارون استون، کیتی پری و .../ مشاهیری که از اپلیکیشن دوست‌یابی استفاده کرده‌اند

سرنا_شاید باور کردنی نباشد که افراد مشهور نیز از اپلیکیشن‌های دوست‌یابی برای پیدا کردن عشق خود استفاده کرده‌اند. این موضوع می‌تواند بسیار عجیب باشد، اما حقیقت دارد.

شاید عموم مردم تصور کنند که اپلیکیشن‌های دوستیابی مختص افرادی عادی است، اما حتی ستاره‌های سینما و موسیقی نیز گاهی به همین اپلیکیشن‌ها متوسل شده اند:

جیمز فرانکو

جیمز فرانکو

جیمز فرانکو یکی از اولین افراد مشهوری بود که اعتراف کرد که از تیندر استفاده می‌کند. این موضوع باعث تعجب بسیاری از افراد شده است و آنان را به تعجب وا داشته است. 

کیتی پری

کیتی پری

کیتی پری اخیراً فاش کرد که او از تیندر برای پیدا کردن عشق استفاده کرده است. جالب است بدانید او اکنون همسر اورلاندو بلوم و مادر فرزند وی است.

لیلی آلن

لیلی آلن

«من تیندر را تازه کشف کردم. خداحافظ زندگی واقعی.» این جمله‌ای بود که لیلی آلن در سال ۲۰۱۶ به طرفداران خود گفت. از آن زمان تا کنون بسیاری از طرفداران لیلی آلن نیز به این اپلیکیشن علاقه‌مند شده اند.

شارلیز ترون

شارلیز ترون

دوست شارلیز ترون، چلسی هندلر، شگفتی‌های تیندر را به وی نشان داد. او این برنامه را برای مدتی امتحان کرد، اما اخیرا اعلام کرده که از این برنامه رضایت چندانی ندارد.

لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دیکاپریو

این بازیگر برنده اسکار به هر طریق ممکن در جستجوی عشق بود. وی در مجله «استار» اعتراف کرد که از تیندر استفاده کرده است، اما تحت نام کاذب این کار را انجام داده تا راز عجیبش فاش نشود.

دمی لواتو

دمی لواتو

این خواننده و بازیگر در مستند زندگی خود "به سادگی پیچیده" اذعان کرد که از برنامه‌های مختلفی برای ارتباط با دیگران استفاده کرده است و در این زمینه نیز بسیار فعال بوده است.

زک افرون

زک افرون

او یکی از مشهور‌ترین بازیگران هالیوود است و بسیاری وی را به سبب چهره جذابش می‌شناسند بنابراین بسیار عجیب خواهد بود اگر بدانیم ححتی وی نیز از اپلیکیشن‌ها برای دست یابی استفاده می‌کرده است.

شارون استون

شارون استون

این بازیگر افسانه‌ای هالیوود اخیرا اعلام کرده که مدت‌ها پیش یک اپلیکیشن باز کرده بود تا دوستانی پیدا کند، اما پس از ۲۴ ساعت از این کار خود پشیمان شد و حساب خود را مسدود کرد.

اورلاندو بلوم

ارلاندو بلوم

این بازیگر سال‌ها پیش آزمایش عجیبی انجام داد. او یک حساب کاربری فیس بوک با عکس یکی از دوستان خود ایجاد کرد و از آن برای یافتن عشق استفاده کرد.


منبع: انتخاب

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


اخبار پر بازدیدآخرین اخبار