۱۱:۲۱ ۱۳۹۹-۰۶-۰۱

کیهان کلهر، علیزاده، شجریان و همایون در گران‌ترین ماشین دنیا/ عکس

سرنا_پیام و تصویری که کیهان کلهر نوازنده برجسته کمانچه به مناسبت تولد حسین علیزاده آهنگساز مشهور منتشر کرده با استقبال کاربران در فضای مجازی مواجه شده است.

کیهان کلهر به مناسبت تولد ۶۹ سالگی حسین علیزاده تصویری زیرخاکی از خود، حسین علیزاده، محمدرضا شجریان و همایون شجریان در یک خودروی قدیمی منتشر کرد.

​کیهان کلهر در صفحه رسمی اینستاگرامش نوشت: "نمی‌دانم طی این سالها چند هزار کیلومتر در کنار هم جاده پیمودیم ... یا نمی‌دانم چند مرتبه کره‌ی زمین را با هواپیما دور زده ایم ... و حساب تعداد شب‌هایی که بعد از کنسرت سازهایمان را بر دوش انداختیم و خسته، همقدم به هتل برگشتیم دستم نیست ... اما خوب میدانم که رفاقت و پرواز با تو برادر بزرگ و معلم کاربلد لایتناهی ست. این کمان به زخمه پر عشق و سوز تو خوشتر کشیده می‌شود.

زادروز "حسین علیزاده" بر اهالی دل و حال و موسیقی شادباد."

این تصویر با استقبال هواداران موسیقی ایرانی مواجه شده و بسیاری از علاقه‌مندان برای کیهان کلهر کامنت‌های جالبی نوشته‌اند. برای نمونه، کاربری با اشاره به ارزش سرنشینان این خودرو نوشته است: این گرون‌ترین ماشین دنیاست!

​کاربر دیگری با نام رضا نوشته: "این عکس واقعاً تاریخیه. استاد شجریان لایک میکرد موقعی که لایک مد نبود." کاربری با نام هاشم امامی نیز به طنز نوشته است: جوری که معلومه استاد [کلهر] که خسته رانندگی میشن جناب علیزاده براشون پرتقال پوست میگیرن!

​حسن افراشته کامنت عجیبی برای این پست درج کرده. وی نوشته است: با وجود استاد [شجریان]، حسین علیزاده چطور روش شده نشسته جلو؟!". یوسف نیز نوشته است: "معلومه دارین حمیرا گوش میدینا!" کاربر دیگری هم نوشته: "خوش شانسی یعنی یه همچین ماشینی بهت بزنه!"

​گفتنی است، این چهار هنرمند در دهه هفتاد و دهه هشتاد کنسرت‌های مختلفی را در شهرهای ایران و خارج از کشور برگزار کردند، از جمله کنسرت "همنوا با بم" که دلیل اجرای آن کمک به زلزله‌زدگان شهر بم و همدلی و هم‌دردی با مردم شهر بم بود.


منبع: ایران آرت

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


اخبار پر بازدیدآخرین اخبار