رامی ملک جایزه گرفت و سقوط کرد!

 رامی ملک اسکار گرفت و سقوط کرد در لحظات پایانی مراسم نود و یکمین دوره اسکار و بعد از اتمام معرفی برندگان، خطر از کنار گوش رامی ملک ستاره فیلم «راپسودی بوهمی» گذشت.

این بازیگر ۳۷ ساله که درخشش خود در شب اسکار را با دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد کامل کرده بود در پایان مراسم و در حالی که در کناره استیج در حال عبور بود ناگهان تعادل خود را از دست داد. دوربین‌های عکاسی در حالی این صحنه را ثبت کردند که دلیل این واژگونی مشخص نشده است. بعد از این حادثه پزشکان حاضر در مراسم به سرعت وارد عمل شدند و ملک را روی صندلی‌های ردیف اول نشانده و به معاینه او مشغول شدند.
گزارش‌ها حاکی از آن است که برای این ستاره هالیوود نوظهور هالیوود مشکلی پیش نیامده است و او در مهمانی‌ها و مصاحبه‌های بعد از پایان مراسم اصلی حضور یافته است.
رامی مالک دیشب یکشنبه ۲۴ فوریه (بامداد دوشنبه به وقت ایران) با پشت سر گذاشتن رقبای قدرتمند خود یعنی کریستین بیل در «معاون»، بردلی کوپر در «ستاره‌ای متولد شده است»، ویلم دفو بازیگر «بر دروازه ابدیت» و ویگو مورتنسن در «کتاب سبز»، مجسمه طلایی اسکار بهترین بازیگر مرد را از آن خود کرد.
او در نطق پیروزی خود با شوخ‌طبعی گفت: با وجود آنکه گزینه قطعی و مشخص سازندگان «راپسودی بوهمی» نبوده است اما گویا به نظر می‌رسد از عهده انجام آن برآمده است.
«راپسودی بوهمی» فیلمی زندگینامه‌ای درباره فرد مرکوری، خواننده اصلی و افسانه‌ای گروه راک Queen است و اوج و فرودهای زندگی او از ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۵ را به تصویر می‌کشد.
 
منبع: صبا
 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


اخبار پر بازدیدآخرین اخبار