۲۱:۵۷ ۱۴۰۰-۰۲-۲۶

چهار کتاب از مجموعه‌ «چهل قصه» منتشر شد

سرنا_چهارعنوان کتاب مجموعه‌ «چهل قصه» توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر و راهی بازار نشر شد.

 چهارعنوان کتاب مجموعه‌ «چهل قصه» ویژه خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگ‌سالان به‌تازگی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این‌مجموعه منتخب بازنویسی‌شده از قصه‌های کهن، افسانه‌ها، روایت‌های آشنا و مثل‌ها و متل‌ها برای تمامی اعضای خانواده‌ در قالب دو بسته‌ی جداگانه تولید شده است. در بسته‌ نخست آن لوح فشرده تصویری به همراه مجموعه چهار جلدی کتاب «چهل قصه» قرار دارد و در بسته‌ی دوم لوح فشرده تصویری همراه با عروسک کلاغ (نماد جشنواره قصه‌گویی کانون پرورش فکری) عرضه شده است.

در این‌مجموعه که توسط انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری گردآوری شده، تلاش بر این بوده تا علاوه بر ارایه‌ قصه‌های نام‌آشنا در یک بسته‌ واحد، نسبت به آشنایی مخاطبان و خانواده‌ها با هنر قصه‌گویی، واژگان و ادبیات این ابزار ارتباطی و تربیتی، گامی هر چند کوچک برداشته شود. این مجموعه را محمدرضا شمس، علی خانجانی و افسون امینی گردآوری و لاله ضیایی و الهه بهین آن را تصویرگری کرده‌اند.

لوح‌های فشرده نیز حاوی فیلم قصه‌گویی شماری از چهره‌های آشنای سینما، تلویزیون، رادیو، ادبیات کودک و نوجوان و مربیان و کارشناسان کانون است که داخل این بسته‌ها قرار می‌گیرد.

هر یک از کتاب‌های این مجموعه با شمارگان ۳هزار و ۵۰۰ نسخه به چاپ رسیده‌اند. کتاب‌های چهل قصه‌ «خردسال» در ۸۰ صفحه، «کودک» در ۱۰۴ صفحه، «نوجوان» در ۹۶ صفحه و «بزرگسال» در ۹۶ صفحه منتشر شده‌اند.


منبع: روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار