۲۰:۵۷ ۱۳۹۸-۱۱-۲۵

سعید راد مانع از سیمرغ جواد عزتی شد؟!

سرنا_پس از مجموعه نقدهای مطرح شده درباره سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، تنها محمدمهدی عسگرپور داور بخش اصلی (سودای سیمرغ) سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر و دبیر ادوار پیشین جشنواره به تشریح مشکلات جشنواره و تشریح برخی چالش های این رویداد پرداخت.

یک روز بعد از اختتامیه جشنواره فجر بود که یک رسانه در خبری اعلام کرد هیات داوران جشنواره فجر روی سیمرغ جواد عزتی برای «آتابای» با رای اکثریت به جمع‌بندی رسیده بودند اما مخالف جدی این انتخاب سعید راد به شدت معترض این تصمیم می‌شود و حتی یک روز در جلسه هیات داوران شرکت نمی‌کند تا در نهایت مقاومت او باعث می‌شود سیمرغ به امیر آقایی که رایش به جواد عزتی نزدیک بود برسد.

سعید راد پیش از این سابقه گفتگو علیه جواد عزتی و رضا عطاران را دارد و بازی این دو را در «هزارپا» تهوع آور دانسته بود.
با این وجود در ابتدا همه در انتظار تکذیب خبر بودند اما واکنش محمدمهدی عسگرپور(عضو هیات داوران) گفت: «آیا ما آنجا گزارشگر داشتیم که می‌توانسته به راحتی گزارش بدهد؟ اگر من بخواهم این یک مورد را باز کنم باید فضای داوری با اجزایش باز بشود که در این صورت باید همه داوران حضور داشته باشند چون ممکن است من نکته‌ای را از زاویه دید خودم گفته باشم که اتفاقا آقای راد و بقیه عزیزان در ارزیابی خودشان نکته‌ دیگری داشته باشند.»
باید در انتظار روزهای آینده و صحبت‌ها و واکنش سعید راد درباره خبر منتشر شده بود.


منبع: خبرآنلاین

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


مردک حسود..خجالت بکش ..تو کجا وعزتی..همه در از سینمای ایران زدی ...الان هم با این صدای گوشخراشت..صحنه رو ترک نمیکنی..

مردک حسود..خجالت بکش ..تو کجا وعزتی..همه در از سینمای ایران زدی ...الان هم با این صدای گوشخراشت..صحنه رو ترک نمیکنی..


پیمان

خانم هوشمندی،،، یکم از فیلم های جواد عزتی فاصله بگیرین،، یه چندتا فیلم بیشتر نگاه کنین اضافه بر سازمان بعد متوجه میشین ک اشتباهی در کار نیست شما اشتباه گرفتید. 😊


ماندانا هوشمندی

آقای سعید راد بخاطر اینکه متاسفانه با مشکل صدا که همیشه داشتند ودارند وبابازی غلط خود هرگز نتوانستند جایی درسینما داشته باشند حسادت خاصی به هنرمندان دارند ایشان در واقع ازخیلی پیش میبایست کناره بروند ولی متاسفانه مثل بقیه اشتباهات اینهم اشتباه سینمای ایران است .


عباس

حق جواد عزتی بود بخدا بی انصافا پارتی بازی کردن امیر اقای بخدا بازیش یه غران هم ارزش نداشت اگر جواد عزتی نبود


رضا

فقد جشنواه عمار

بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار