۱۶:۱۱ ۱۳۹۹-۰۱-۰۶

امیر نوری در گفت‌وگو با برنامه سرنا:

اکثر مخاطبان تلویزیون، زندانیان و بیماران بیمارستان هستند!/ متاسفانه به‌قدری همه بد شده‌ایم که بدترها بینمان مشخص نمی‌شوند

سرنا_ بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص حال و احوالش گفت: خداروشکر می‌توانم بگویم که فعلا همه چیز، امن و امان است چراکه از یک لحظه بعد، خبر ندارم.

امیر نوری در گفت‌وگو با برنامه سرنا به حضورش در سریال موچین اشاره کرد و اظهار داشت: در سریال موچین نقشی به نام فرزین را بازی کرده‌ام که همبازیم در این سریال، علی صادقی است و جای خوشحالی دارد که با این بازیگر پرانرژی همکاری می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: از من سوال می‌شود که چرا کم‌کار شده‌ام درصورتی که اینگونه نیست بلکه مردم تلویزیون نمی‌بینند و بیشتر درگیر فضای مجازی و شبکه‌‎های اجتماعی هستند.

این هنرمند کشورمان ادامه داد: اکثر مخاطبان تلویزیون، زندانیان و بیماران بیمارستان هستند.

وی اضافه کرد: موضوعات و دغدغه‌های جامعه را نمی‌توان در سریال‌ها مطرح کرد چراکه به هر قشری اشاره کنیم، ناراحت می‌شوند و متاسفانه نمی‌توانیم واقعیت جامعه را نمایش دهیم.

نوری به آرزوی جالبش اشاره و مطرح کرد: بزرگترین آرزویم این است که مردم توقعاتشان را کم کنند؛ البته می‌دانم این آرزو بازخورد خوبی نخواهد داشت. متاسفانه به‌قدری همه بد شده‌ایم که بدترها بینمان مشخص نمی‌شوند.

وی در پایان عنوان کرد: شک نکنید اگر از خودمان شروع کنیم، قطعا شاهد کاهش دزدی‌ها، نابهنجاری‌ها و تهمت‌ها در جامعه خواهیم بود.


منبع: سرنا

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


رسول

نفهم واقعی


علیرضا نامدار

متاسفانه خود امیر نوری و امثال ا بیمار روانی اند نه ما که به تلویزیون نگاه میکنیم


مجیدصفری

اخه ادم قطعی اومده که مصاحبه این بی ادب و بی تربیت و انعکاس میدی


ایرانی

باسلام..تلویزیون ارزش دیدن نداره..تمام برنامه ها بی محتوی هستند..ابدا سلیقه ی مخاطبان ودرنظرنمیگیرند..درکشور۸۴میلیونی حداقل سی میلیون به موسیقی سنتی علاقه دارند،ولی هرگزپاسخگوی سلیقه ی این افرادنبودند،بااستادشجریان زاویه دارند،چراازدیگراساتید پخش نمیکنند

جایگاه ویژه

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار