۱۰:۰۰ ۱۳۹۹-۰۱-۱۵

برنامه‌های نوروزی رادیو ایران ادامه دارد

سرنا_ مدیر رادیو ایران اعلام کرده است، برنامه های نوروزی این شبکه تا ۲۰ فروردین ماه ادامه خواهد داشت و قرار است برنامه جدیدی در راستای همدلی و مشارکت در برنامه های مقابله با کرونا، از هفته آینده از این شبکه به روی آنتن برود.

به گزارش سرنا به نقل از شبکه رادیویی ایران، مدیر رادیو ایران گفت:«بهار مهربانی»در راستای همدلی و مشارکت در برنامه های مقابله با کرونا، به کنداکتور رادیو ایران افزوده خواهد شد.

 محمد جعفر محمد زاده- مدیر رادیو ایران، با اعلام این خبرگفت: با توجه به تمدید شرایط ویژه برای مقابله با کرونا و برای همراهی با مردم در روزهای در خانه ماندن و کمک به گذران مطلوب اوقات فراغت همراهان رادیو ایران و بر اساس تدابیر اتخاذ شده از سوی معاونت صدا برنامه های نوروزی رادیو ایران که بیشتر جنبه تفریحی، سرگرمی و اطلاع رسانی از شرایط فعلی کشور است تا بیستم فروردین ادامه خواهد داشت.


وی افزود: مضاف بر این هفته آینده یک برنامه زنده با عنوان "بهار مهربانی" که مردم را به همدلی و مشارکت در برنامه های مقابله با شرایط کرونایی دعوت و همراهی می‌کند، به کنداکتور رادیو ایران افزوده خواهد شد که از شنبه بعدازظهر پخش خواهد شد.

 

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


اخبار پر بازدیدآخرین اخبار