۱۴:۴۴ ۱۳۹۹-۰۳-۰۵

آخرین بازی صدیقه کیانفر در سینما

سازندگان فیلم سینمایی «پیشی میشی» که آخرین فیلم مرحوم صدیقه کیانفر در سینماست، با انتشار پیامی درگذشت این بازیگر را تسلیت گفتند.

به گزارش سرنا به نقل از روابط عمومی فیلم ‌سینمایی «پیشی میشی»، در متن پیام تسلیت احمد احمدی، تهیه‌کننده فیلم آمده است: صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون سال گذشته در  فیلم سینمایی «پیشی میشی» ایفای نقش کرد و افسوس که این حضور  به عنوان آخرین حضور سینمایی او ثبت شد.

حضور گرم او در این فیلم برای ما خاطرات خوبی را به دنبال داشت و یاد او همیشه با ما خواهد بود و هیچ‌کسی نمی‌تواند جای او را در هنر ایران پر کند. درگذشت صدیقه کیانفر را به خانواده وی و علاقه‌مندان هنر تسلیت می‌گوییم.  

«پیشی میشی» عنوان تازه‌ترین ساخته کمدی حسین قناعت با تهیه‌کنندگی احمد احمدی است که قرار بود نوروز امسال در سینماهای سراسر کشور به نمایش دربیاید که به دلیل شیوع کرونا از اکران بازماند.

این فیلم قرار است پس از بازگشایی سینماهای سراسر کشور به نمایش عمومی دربیاید.

‎رضا شفیعی‌جم، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، علی کاظمی، ساعد هدایتی، محمد شیری، قباد شاپوری، احمد یاوری شاد، سپهر سهرابی، مهدی حدادی، نفیسه روشن، یوسف صیادی، صدیقه کیانفر و عباس محبوب از جمله بازیگران این فیلم به همراه دو بازیگر کودک‎ طاها و ماهان عابدی هستند.

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


اخبار پر بازدیدآخرین اخبار