۱۵:۳۴ ۱۳۹۹-۰۴-۲۵

پردیس پورعابدینی ستاره سریال «آقازاده»

سرنا_یک «مانلی» درونی و یک راضیه بیرونی داشتیم که نقش را سخت و پیچیده می‌کرد. گاهی اوقات او را در سکانسهایی می‌بینیم که در ظاهر راضیه است اما از جایی به بعد چشمانش دیگر متعلق به راضیه نیست و چشمان «مانلی» می‌شود.

پردیس پورعابدینی ستاره این روزهای شبکه نمایش خانگی که با «آقازاده» نخستین اثر تصویری خود را تجربه کرده، در اولین مصاحبه اش از این سریال حرف زده:

یک «مانلی» درونی و یک راضیه بیرونی داشتیم که نقش را سخت و پیچیده می کرد. گاهی اوقات او را در سکانسهایی می بینیم که در ظاهر راضیه است اما از جایی به بعد چشمانش دیگر متعلق به راضیه نیست و چشمان «مانلی» می شود.

او درگیر ماجراهایی می شود که راه بازگشتی برایش باقی نمی گذارد. بلندپرواز، جاه طلب و در عین حال خام است و تاوان همین «خام بودن» را می دهد.

قلم آقای عنقا آن قدر درست و جذاب است که هر گونه نگرانی را چه برای من به عنوان یک بازیگر جوان که در ابتدای راه هستم و چه برای بازیگران پیشکسوت و باتجربه که نگران اعتبار خود هستند، برطرف می کند. در کنار او و آقای توفیقی و البته گروه سازنده «آقازاده» احساس امنیت و آرامش داشتم.

هم بازی شدن با بازیگرانی که هر کدامشان به تنهایی بار یک فیلم را به دوش می کشند تجربه بسیار جذاب، سخت و عجیب و غریبی بود. آقایان تارخ، سلطانی، هاشم پور، آقایی، حیایی، دیرباز، مهراد، خانمها کریمی، قاسمی و زنگنه همگی از بهترین های بازیگری این مملکت هستند.

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


یگانه

فیلم واقعا خوبی هست مخصوصا با بازی عالی آقای مهرداد


نیکا

فیلم قشنگیه فقد یکم پیچیده است من هنوز متوجه این نشدم که نقش آقای حیایی در فیلم چی بوده؟؟ .


فرزانه

فرصتهای اینچنین عالی درواقع یک شانس بزرگ بازیگری برای بازیگران پرتوان است که ناشناخته هستند دیگر چه برسد به بازیگری که اکنون اول راه هست و بقول ما تاتریها خاک صحنه را هنوز آنچنان نخورده..امید خوب پیش بروند.

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار