۱۷:۴۲ ۱۳۹۹-۰۵-۰۴

«دنیل سیلوا» به رتبه اول پرفروش‌ها رسید

رمان جدیدی از «دنیل سیلوا» نویسنده مشهور آمریکایی موفق شد طلسم صدرنشینی طولانی مدت رمان «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» را بشکند.

 رمان جدید «دستور» از «دنیل سیلوا» نویسنده و روزنامه‌نگار آمریکایی که بیستمین جلد از سری داستان‌های «گابریل الون» محسوب می‌شود با کنار زدن رمان پرفروش «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته «دلیا اوئنز» به صدر فهرست پرفروش‌های داستانی جلد سخت نشریه نیویورک‌تایمز راه ‌یافت.

در رمان «دستور»، «الون» که یک متخصص مرمت آثار هنری و جاسوس است تعطیلات خود و خانواده‌ش را زودتر از موعدد مقرر به اتمام می‌رساند تا تحقیقاتی درباره کشته شدن پاپ پل هفتم را مورد بررسی قرار دهد.

رمان «صحبت‌های دوستانه» نوشته «جیم بوچر» نیز در رتبه دوم این فهرست قرار دارد. این رمان که شانزدهمین کتاب از مجموعه کتاب‌های «پرونده‌های درسدن» به شمار می‎رود، داستان تنها جادوگر حرفه‎‌ای شیکاگو را روایت می‌کند که سعی دارد صلح میان ملت‌های ماوراطبیعی جهان را حفظ کند.

رمان «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» از «دلیا اوئنز»، رمان «نیمه‌ پنهان شونده» از «بریت بنت» و «تابستان ۲۸» از «الین هیلدربرند» به ترتیب در جایگاه‌های سوم تا پنجم قرار دارند.

در بخش آثار غیرداستانی جلد سخت این نشریه نیز کتاب جنجالی «خیلی زیاد و همیشه ناکافی» نوشته «مری ترامپ» برادرازده «دونالد ترامپ» که شامل اطلاعات افشاکننده درباره رئیس‌جمهور کنونی ایالات متحده است در رتبه نخست دیده می‌شود.

«چطور یک ضدنژادپرست باشیم» نوشته «ایبرام ایکس کندی» و «اتاقی که در آن اتفاق افتاد» نوشته «جان بولتون» مشاور سابق امینت ملی ایالات‌متحده از دیگر آثار پرفروش غیرداستانی این نشریه هستند.


منبع: ایسنا

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


اخبار پر بازدیدآخرین اخبار