۱۷:۴۶ ۱۳۹۹-۰۵-۱۹

ابی، شادمهر و مارتیک، برای برنامه «ام‌شو» حاشیه خواهند ساخت؟ / ویدئو

سرنا_قسمت یازدهمِ برنامه «ام‌شو»، شب گذشته میزبان حمید حامی، خواننده پاپ کشور بود. در بخشی از این گفت‌وگو، نام سه خواننده ایرانی که در خارج از مرزها فعالیت می‌کنند، آورده شد که مجید صالحی را شوکه کرد.

برنامه اینترتی «امشو» با اجرای مجید صالحی، هر هفته، شامگاه شنبه به صورت زنده در اینستاگرام پخش می‌شود. شب گذشته (شنبه ۱۸ مرداد)، این برنامه، میزبان پژمان بازغی بازیگر و مجری برنامه «کودک شو » و حمید حامی، خواننده پاپ بود.

در بخشی از این برنامه، مجری از حامی پرسید که اگر بخواهد یک تیم از خوانندگان تشکیل دهد، چه کسانی را انتخاب خواهد کرد؟ که این خواننده در پاسخ گفت: «اگر بخواهم از خواننده‌های آن‌طرف انتخاب کنم، مارتیک، ابی و شادمهر عقیلی، از اصلی‌ترین انتخاب‌های من خواهند بود.»

در واکنش به این صحبت‌ها، مجید صالحی، با اشاره به حرف‌های اکبر عبدی که حاشیه‌ساز و منجر به تعطیلی یک هفته‌ای برنامه شد، با دستپاچگی گفت: «به خدا می‌خواهیم این برنامه را هفته آینده هم پخش کنیم، من هرچه می‌خواهم برنامه را بی حاشیه برگزار کنم، مهمانان نمی‌گذارند.»

پژمان بازغی هم در ادامه گفت: «مجید جان فکر کنم هفته آینده برنامه‌ات پخش نشود. از الان با مخاطبانت خداحافظی کن.»

برنامه «ام‌شو»، شنبه هفته گذشته (۱۱مرداد) با توجه به حواشی صحبت‌های اکبرعبدی، پخش نشد.

شوکه شدن مجید صالحی را در این ویدئو ببینید:

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


کیا

این آقای خواننده رو تو چند تا برنامه دیگه هم دیدم جوراب نمیپوشه، جان مادرت این سری مهمان برنامه ای بودی، جوراب بپوش، خداوکیلی بدون جوراب خیلی ضایع هستی.


وبگرد

اون آقای که سرش مو نداره خیلی شعاری اسم خواننده ها رو میگه که مثلا بگه باکلاسِ من کاری به خواننده های خارج نشین ندارم ولی آیا تو ایران اصلا خواننده ی خوب نداریم؟

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار