۱۷:۲۷ ۱۳۹۸-۱۰-۱۲

پرونده سازی باشگاه خبرنگاران جوان، برای هدیه تهرانی

سرنا_ باشگاه خبرنگاران جوان در یادداشتی مدعی ارتباط هدیه تهرانی با فعالان محیط زیست که اکنون در زندان هستند شد.

این خبرگزاری وابسته به صدا وسیما با انتشار عکسی از خانم تهرانی در کنار طاهر قدیریان از متهمان پرونده محیط زیست، مواردی را به او منتسب کرده است، از جمله حمایت وزیر خارجه آمریکا از این بازیگر شناخته شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت:

لئوناردو دی‌کاپریو در ۶ فوریه ۲۰۱۹ مصادف با بهمن ماه سال ۱۳۹۷ پست توئیتری را منتشر می‌کند و از طرفداران خود می‌خواهد به کمپینی که "مرکز حقوق بشر ایران" (ICHRI) در حمایت از این جاسوس‌ها به‌راه انداخته است بپیوندند و بیانیه درخواست آزادی این افراد را امضاء کنند. "

پاسخ هدیه تهرانی به دی‌کاپریو رو اینجا بخوانید.

حمایت این چهره هالیوودی از جاسوسان محیط‌زیست مورد توجه هنرپیشه‌های داخلی بوده و متعاقب اقدام وی افرادی مانند خانم "ه. ت" سعی در بازنشر این مطلب در داخل کشور داشته‌اند.

خانم "ه.ت" هم مانند این بازیگر آمریکایی خود را یک فعال محیط‌زیست معرفی می‌کند و تا پیش از دستگیری اعضاء موسسه جاسوسی "میراث پارسیان" فعالیت خود را با این موسسه و با همراهی متهم "امیرحسین خالقی حمیدی" به‌پیش می‌برده است.

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


ملک

همین خوش خیالیتون باعثه شهادت عزیزدلهاشهیدسلیمانی شد جاسوس وجود نداشت چقدر شماها ساده لوحید


راحله فخر

خنده دارن اینادیگه


محیط بان

باز نقشه چیه


حفیظ الله

سیستم مافیایی اداره کشورقراربراین داردکه همچون سایرامورات کشور، امورهنر و هنرمندی روهم ازهم بپاشه،بایدبرشاخسارهای درختان این کشورزاغ وزغن و جغد هاناله کنندو شمرها و ابن ملجمهاهنرنمایی کنند.


احمدمحمدی

والامن ازاین بازیگرهایی که نام بردیدبسیاربیزارم چون اسمشان مسلمان است.حجاب که اصلاً نمازهم خدامیداند ایشا....که میخوانند؟


رسول

از این جماعت سلبریتی هر چی بگی بر میاد . همین نقش را سلبریتی های عراق در آشوب های بغداد بازی کردند


Aroshny37

چرت و پرت میزنندبه عنوان یک ایرانی ازاین چرت و پرت هاخوشم نمی آید.عده ای فقط به فکرتهمت زدن به این ان هستندبس کنید


ایرانی

خجالت بکشید دیگه بسه همه دنیا یکطرف ماهم یکطرف همه جاسوس هستند فعال محیط زیست جاسوسه کسی به گرانی اعتراض کنه جاسوسه خلاصه هرکی به شماآری نگه جاسوسه !!!خداجای حق نشسته دیرزود داره سوخت وسوزنداره


نامدار

جاسوس باید شاخ و دم داشته باشد !

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار