۱۸:۱۸ ۱۳۹۹-۰۹-۰۱

رحیم نوروزی:

فرخ بد نبود، عقده‌ای بود!

سرنا_ایفاگر نقش «فرخ» در سریال «پس از باران» می‌گوید بازی در این نقش سکوی پرتابش به دنیای هنر بود.

رحیم نوروزی به‌ بهانه بازپخش سریال «پس از باران» در کانال فارسی این شبکه، با آی‌فیلم به گفت‌وگو پرداخت.

او گفت: زمانی که فیلمنامه سریال «پس از باران» به دستم رسید، تئاتر کار می‌کردم و گویا بازی من را در تئاتر دیده بودند که سریال «پس از باران» به من پیشنهاد شد. وقتی فیلمنامه را خواندم از همان ابتدا مشخص بود این سریال، سریال متفاوت و پرطرفداری می‌شود؛ زیرا هم تیم کارگردانی خوب بود، هم فیلمنامه از همان ابتدا قوی نوشته شده بود و هم اینکه تمام عوامل چه در مقابل دوربین چه در پشت دوربین به خوبی چیده شده بودند.

نوروزی که در سریال «خانه امن» با کاراکتر متفاوتی ظاهر شده است، بازی در نقش فرخ را سکوی پرتابش به دنیای هنر دانست و اظهار کرد: زمانی که فیلمنامه را به من دادند نگفتند کدام نقش برای من است. من در آن دوران جوان بودم و چند نقش از جمله نقش غلام را به من پیشنهاد دادند. برای من هم مهم این بود که نقشی داشته باشم که بتوانم توانایی‌های خودم را نشان بدهم. نقش فرخ برای شروع خیلی مناسب به نظر می رسید و باعث شد در میان مردم شناخته شوم.

بازیگر نقش «فرخ» در این سریال در پاسخ به این پرسش که اگر به ۲۰ سال قبل برگردید، باز هم همین نقش را می‌پذیرید، گفت: قطعا من نقش فرخ را باز هم انتخاب می‌کردم. به نظرم فرخ مشکلات درونی داشت و یک سری عقده که نشان دادن آن عقده‌ها برای بازیگر چالش است. من نقش فرخ را دوست دارم. به نظرم بیشتر از ذات بد که خیلی‌ها فکر می‌کنند فرخ بدجنس است، فرخ از مشکلات روحی رنج می‌برد و احساس تنهایی می‌کرد.


منبع: ایسنا

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


اخبار پر بازدیدآخرین اخبار