۱۶:۳۱ ۱۴۰۰-۰۲-۱۰

نسرین بابایی: بازیگری از دور جذاب و پولساز است

سرنا_بازیگر سریال «وارش» گفت: بازیگری نیازمند تمرین، ممارست، مطالعه و ایثار است، شما به عنوان یک بازیگر باید تحمل دوری طولانی مدت از خانواده خود را داشته باشید، بتوانید در شرایط سخت کار کنید و همه این‌ها بخش کوچکی از این شغل است.

نسرین بابایی پیرامون مسیری که در بازیگری طی کرده گفت: شخصا از تئاتر شروع کردم، سال‌ها در این عرصه فعالیت داشتم و سعی کردم که نقش‌های مختلفی را در این عرصه تجربه کنم، از همان ابتدا با رویای حضور در تصویر وارد نشدم و همین باعث شد که بتوانم طولانی بودن مسیر را تحمل کنم.

وی در همین راستا ادامه داد: اینکه می‌گویند بازیگری شغل سختی است بی دلیل نیست، شما به عنوان کسی که می‌خواهید بازیگری را تجربه کنید، باید همواره صبور باشید، گرما و سرما، بیماری و دوری از خانواده را به جان بخرید تا بتوانید در این راه به فعالیت خودتان ادامه دهید. شاید بازیگر از دور شغلی جذاب و پولساز به نظر برسد، اما واقعا اینگونه نیست، شما باید سال‌ها و سال‌ها تلاش کنید تا بتوانید در سطحی قرار گیرید که برای شما دستمزد خوبی را به همراه داشته باشد که آن هم رقم هنگفتی نیست.

وی در همین رابطه ادامه داد: از سوی دیگر بازیگری نیازمند تمرین، ممارست، مطالعه و ایثار است، شما به عنوان یک بازیگر باید تحمل دوری طولانی مدت از خانواده خود را داشته باشید، بتوانید در شرایط سخت کار کنید و همه این‌ها بخش کوچکی از این شغل است.

این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره مشکلاتی که بیماری کرونا برای بازیگران به همراه داشته اضافه کرد: سال گذشته با تمام سختی‌های مربوط به بیماری کرونا بسیاری از مشاغل توانستند فعالیت خود را ادامه دهند، اما در عرصه بازیگری تولیدات به شدت کاهش یافت، بسیاری از بازیگران خانه نشین شدند و برخی هم مجبور بودند در شرایط سخت کرونایی جلوی دوربین حاضر شوند.

وی در همین راستا تصریح کرد: متاسفانه سال گذشته شاهد آن بودیم که برخی از بازیگران به دلیل ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند، طبیعتا وقتی شغل یک نفر بازیگری است مثل تمامی مشاغل برای امرار معاش مجبور است که در هر شرایطی کار کند، اما فرق این شغل در این بود که بازیگران نمی‌توانستند در هنگام کار ماسک بزنند که این اتفاق خودش خطرات فراوانی را به همراه داشت.


منبع: میزان

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار