۱۹:۵۵ ۱۴۰۰-۰۲-۱۹

کدام مجری ختم قرآن برای نبودن آزاده نامداری نذر کرد؟

سرنا_همسر آزاده نامداری در مراسم چهلم درگذشت همسرش از خانم مجری حرف به میان آورد که برای نبودن آزاده نامداری ختم قرآن نذر کرده بود.

حالا این سوال به وجود می آید که این خانم مجری کیست؟ شاید درگیری لفظی ژیلا صادقی مجری قدیمی تلویزیون با آزاده نامداری این تصور را به وجود آورد که منظور همسرنامداری شخص اوست.

با فرا رسیدن چهلمین روز درگذشت آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون که در ایام عید نوروز در منزل خود و در تنهایی جان باخت. هرچند تا به امروز همه شواهد حاکی از آن است که آزاده نامداری دست به خودکشی زده است اما تا اظهار قطعی باید صبر کرد چرا که جواب سم شناسی پزشکی قانونی هنوز نیامده است.
به هرحال سجاد عبادی همسر آزاده نامداری وقتی در مراسم چهلم همسرش پشت میکروفن قرار گرفت ناگفته های زیادی را به زبان آورد. همسر آزاده نامداری در مراسم چهلمین روز از درگذشت مجری سابق تلویزیون، با بیان اظهاراتی صریح، از «رنج و غم‌های بی‌شماری» گفت که نامداری در سال‌های پایانی عمر تحمل کرد. او در بخشی از صحبت‌هایش با اشاره به حوادثی که برای مجری سابق تلویزیون رخ داد، خطاب به مسببان آن گفت، «کاش آن نامردمان نقاب‌دار مجازی، به اندازه‌ی روح‌الله زم شرافت داشتند که در شب‌های قبل از اعدامش از تو حلالیت طلبید.»

بیشتر بخوانید: گلشیفته فراهانی نیز از تجربه تجاوز در سینمای ایران گفت؛ مانند یک زباله بودم

بیشتر بخوانید: روایت هم‌بازی آزاده نامداری، از مشکلات پیش آمده، پس از گرفتن یک سکانس از بدون چادر از این مجری

سجاد عبادی، همسر آزاده نامداری سخنانش را با اشاره به آیه ۱۵ از سوره مبارکه نور، آغاز کرد و با اشاره به ترجمه فارسی آن، گفت: «به‌خاطر بیاورید زمانی را که این شایعه را از زبان یکدیگر می‌گرفتید و با دهن خود سخنی می‌گفتید که به آن یقین نداشتید و آن‌را کوچک می‌پنداشتید؛ در حالی که نزد خدا بزرگ است.»
بگویم در زمان ازدواجمان و حتی بعدتر، با بچه‌ای در شکم تا چه روزهایی درگیر دادگاه آن از خدا بی‌خبر بودی. بگویم از آن یکی مجری بدلی که برای نبودنت ختم قرآن نذر کرده بود. چه‌ها با تو کرد؟

ماجرای آزاده نامداری و ژیلا صادقی چه بود؟

پس از مراسم خاکسپاری آزاده نامداری پدرش گفت دختر مرا حلال کنید ، اما بعد از این صحبت ها، ژیلا صادقی مجری صداوسیما در پیج اینستاگرامش استوری منتشر شد و اینطور نوشت: راستش قول نمی دم به شرط اینکه ۵ سال زندگیم رو بهم برگردونید و شب های که در سکوت سپری شد …

اما این پست بعد از ساعاتی با یک استوری دیگر در صفحه اینستاگرام اصلاح و ویرایش شد و نوشت:

بخواب آزاده جان ولی من هنوز بیدارم مثل همون شبها که با من درددل می کردی بخواب من باز هستم، از خدا خواستم روزهای سختی که بر من گذشت فراموش شود، مثل همیشه به تو حق خواهم داد و قطعاً پیگیرم و اجازه نمیدم زندگیمان ملقب به یک عده ای سودجو قرار بگیرد بخواب ولی من بیدارم.

همچنین او در جدیدترین مصاحبه ای که ایران از ژیلا صادقی درباره علت ممنوع التصویری اش منتشر کرده، این مجری درباره فوت آزاده نامداری گفت: اول از همه بگم که واقعا از نظر روحی حال خوبی ندارم و این چند روز از فوت آزاده جان بسیار ناراحت هستم در حدی که اشکم بند نمیاد و فقط میتونم ابراز پشیمانی کنم بابت اشتباهی که داشتم و دل آزاده نامداری رو شکستم …خدا میخوام منو ببخشه


یادداشت صادقی در سال 94

ژیلا صادقی در بخشی از یادداشت خود درباره دعوای زن و شوهری نامداری و فرزاد حسنی در سال ۹۴ نوشته بود:

هرچند که پدیده افشای اطلاعات مربوط به اهالی رسانه و هنر در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، پدیده جدیدی نیست، اما به نظر می‌رسد که در روزهای اخیر، این موضوع ابعادی متفاوت یافته است. تاکنون در این مورد گفته یا وانمود می‌شد که این اطلاعات یا تصاویر عمدتا بدون رضایت صاحبان آنها و توسط عناصر بی‌اخلاق و بدخواه نشر می‌یابد در حالی که در این چند روز شاهد انتشار اطلاعات و تصاویری از زندگی برخی از اصحاب رسانه، توسط خود آنان بودیم که پدیده‌ای عجیب و بدیع می‌نماید!

ژیلا صادقی چه مشکلی با آزاده نامداری دارد؟

گفتنی است که ژیلا صادقی مجری تلویزیون فروردین ۹۹ در برنامه دورهمی مهران مدیری، در قسمت هایی از صحبت هایش به ماجرای عکس های بی حجاب آزاده نامداری در سوییس کنایه زد و گفت مجریان زیادی آمدند و رفتند و نموندن ، آنهایی که مو افشون کردن و ….

کاربران به این صحبت های او حمله کرده و به حمایت از آزاده نامداری پرداختند، مجری جوانی که سال‌هاست از صدا و سیما دور شده و مشخص نیست کینه‌توزی نسبت به او چه انگیزه‌ای داشته و حالا که از دنیا رفته و دیگر در بین ما نیست.
ژیلا صادقی یکی از مجریان زن مشهور سیماست. او در مصاحبه‌ای گفته است بالاترین دستمزد را در بین مجریان زن می‌گیرد.ژیلا صادقی مدتی در خارج از کشور زندگی می‌کرد. او همچنین گفته است کارش را در دنیای تصویر با بازیگری آغاز کرده، اما به سبب جوانی و ترس از آسیب‌های این رشته بازیگری را رها کرده و وارد گویندگی شده است.او چند سال پیش در سن بالا با محسن رجبی صاحب رستوران معروف در فشم ازدواج کرده است.


منبع: رکنا

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


زیبا

به نظرم منظورشون خانم لواسانی بود چون در ظاهر و پوشش و اجرا خیلی از خانم نامداری تقلید می کنند و همین سال ۹۳ که خبرگزاری دانشجو کلی به خانم نامداری حمله می کنند در مصاحبه ای خانم لواسانی رو تا عرش بالا می برند یا در مستند چادر مشکی خانم نامداری رو زیر سوال می برند ولی خانم لواسانی رو نه.

بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار